درباره فروشگاه اینترنتی البرز شبکه

 البرزشبکه فعالیت خود را در حدود سال ۱۳۹۲ در فضای مجازی آغاز نموده است. با توجه به گسترش استفاده از اینترنت و روند رو به رشد تجارت الکترونیک بر آن شدیم تا یک فروشگاه اینترنتی متفاوت از آنچه در دیگر فروشگاه های اینترنتی فعالیت می کنند راه اندازی کنیم.

کالاهای که در  فروشگاه اینترنتی البرزشبکه ارائه می شود عموما در حوزه ی IT و حوزه های مرتبط هستند.

اما تفاوت فروشگاه اینترنتی البرز شبکه نسبت به فروشگاه های اینترنتی دیگر ، فروش تجهیزات و کالاهایی است که توسط گروه فنی ما و یا در پروژه های اجرایی همکاران استفاده و کارایی آنها محرز و مشخص شده است.

به زبان ساده تر ما در فروشگاه اینترنتی البرز شبکه آنچه در پروژه های عملی تست شده و کارایی های لازم را دارد ، به فروش می رسانیم. پس در فروشگاه اینترنتی البرز شبکه کالاهای نامناسب و بی کیفیت ارائه نمی شود.

البته واضح و روشن است که نیاز هر پروژه ای را کارفرما یا مجری تعیین می کند و ارائه کالا در فروشگاه اینترنتی البرز شبکه صرفا یک پیشنهاد است. بدیهی است که محاسبات و نیازهای هر مجموعه یا فرد را خودش تعیین می نماید.

جهت ارسال پیشنهادات ، انتقادات و ارتباط با مدیران فروشگاه ایترنتی البرز شبکه می توانید از طریق ایجاد تیکت در سیستم پشتیبانی و یا صفحه تماس با ما  استفاده نمایید.

 

با آرزوی موفقیت برای شما