سانترال چیست؟

تلفن سانترال (یا در عامه همان تلفن های گویا) به عنوان عمده ترین و بهترین وسایل و راهکارهای مخابراتی – ارتباط شما را با شرکای تجاری ، مشتریان ، دوستان و حتی اعضا خانواده تان در داخل و خارج از محل کار برقرار می کند. دستگاه سانترال به تلفن های وارد شده به دفتر کارتان انضباط بخشیده و مشتریان شما را به بخش مورد نیاز متصل می کند.

دستگاه سانترال حکم یک مرکز مخابرات کوچک را خواهد داشت و به منظور ایجاد یک یا چند شبکه مخابراتی در یک مجموعه (شرکت ، کارگاه ، فروشگاه و…) مورد استفاده قرار میگیرد که در آن با تجمیع تعدادی از خطوط شهری در یک دستگاه ، امکان استفاده برای تمام داخلی ها (یا همان کاربران) به وجود خواهد آمد. البته با برنامه ریزی سانترال می توان امکانات متخلف و محدودیت های مورد نیاز را برای کاربران (داخلی ها) اعمال نمود.

مثلا شرکتی سه خط تلفن دارد و دستگاه سانترال ندارد یا باید برای همه کارمندانش هر سه خط را سیم کشی کند و برای هر کدام سه گوشی تلفن بگذارد و در موقع تماس با صدا کردن همدیگر تلفن ها را جواب بدهند و یا برای هر کدام یک خط تلفن بگذارد که در این صورت کارمندان به خطوط دیگر دسترسی ندارند

دستگاه سانترال اینگونه مشکلات را به سادگی حل می کند به این صورت که خطوط تلفن وارد دستگاه سانترال می شود و شما می توانید از طریق یک گوشی آن خطوط را در اختیار داشته باشید. کارمندان شما نیز دارای یک بستر ارتباطی داخلی هستند که حتی بدون نیاز به خطوط تلفن شهری امکان تماس و صحبت با یکدیگر را برای آنان فراهم می کند این قابلیت می تواند بخش عمده ای از بی نظمی های شرکت ها و رفت و آمد پرسنل را کم کند.

سیستم های سانترال پاناسونیک بهترین راه حل برای نیازهای ارتباطی شما

امکانات دستگاه های سانترال ، شرکت ها و حتی فروشگاه ها را ملزم به استفاده از این دستگاه ها می کند و امروزه کمتر شرکتی را سراغ داریم که اقدام به نصب این دستگاه نکرده باشد.

از جمله امکانات دستگاه سانترال می توان به اشتراک گذاشتن خطوط شهری ، راه اندازی تلفن گویا (منشی خودکار) در ۲ یا ۳ سطح ، دسترسی آسان و بدون هزینه داخلی ها به یکدیگر ، اشتراک لوازم مخابراتی بین داخلی ها و … اشاره کرد.

 

 

 

جهت اطلاعات بیشتر و راهنمایی های لازم از لینک های زیر استفاده نمایید :

خدمات ما در زمینه مراکز تلفن سانترال

نمونه پروژه های اجرا شده

برخی از مشتریان ما

درخواست بازدید و مشاوره رایگان

فروشگاه اینترنتی

 

گروه فنی مهندسی البرز  آماده ارائه خدمات در زمینه پروژه های دوربین مداربسته ، شبکه های کامپیوتری و مراکز تلفن سانترال می باشد.